Kadınlar, çantalara çok önem vermekteler. Çantalar, kadınlar için bir aksesuar olarak nitelendirilse de, şık görünümün bir parçasıdır. Kadınların üzerinde hassasiyetle durdukları aksesuarlardan biride hiç şüphesiz çantalardır. 2013 yılına girdiğimiz şu günlerde 2013 modasına uygun çanta modellerine göz atmak gerekiyor. 2013 yılında hangi çanta modelleri ile ön planda olduğunu göreceğiz. Kısaca çanta trendleri neler desek daha doğru olur.

Bu yıl nasıl bir çanta satın almalıyım diye kendinize soru soruyorsanız, ünlü markaların defilelerinde yer alan sezon trendlerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Deri çantalar yine her yıl olduğu gibi 2013 yılında da trendler arasında yerini almış durumda. Aynı zamanda deri detaylarının yer aldığı kıyafet ve diğer aksesuarlarda öne çıkanlar arasında. Kısaca deri, 2013′ün her alanında ön planda olacak deri modası başlığı altında bu konulardan.

Büyük model çantaları özellikle dile getirmekte fayda var. Hemen her yerde sokak modasında ve kıyafet kombinlerinde büyük boy çantalar zirvede olarak karşımızda. 2013 trendleri arasında geometrik desenler, mini taşlı, boncuklu el ve omuz çantaları, zincirli ve kutu çantalar yer alıyor.

2013 Çanta Trendleri
Yazıya Oy Verin..