Evlilik sürecine giren çiftler, mutlaka ama mutlaka takı olarak alyans tercih etmektedirler. Şüphesiz düğün sürecinde adaylar en önemli detaylar arasında alyansları tercih etmektedirler. Bayanlar için daha çok tercih edildiği için bayanlar çok önem vermektedirler bu alyans modellerine. Yeni evlenecek ve düğün sürecinde olan çiftlere özel olarak tasarlanan alyans modelleri bu yılda birbirinden şık ve birbirinden mükemmel. Bu yılda yine evlenecek yada nişanlanacak çiftler için 2013 alyans modelleri karşımızda yer alıyor. Beyaz altın, sarı altın, yeşil altın gibi çeşitleri olan alyans her ne kadar yerini tek taş pırlantaya bıraktı gibi görünse de doğrusu böyle değildir. Alyans yerini doldurabilecek bir şey yok tabiki.

Alyanslar evliliğin bir simgesi olarakta tanımlanabilir. Ömür boyu parmağımızda taşıyacağınız olan bu alyansları seçerken görüntüsünü ve rahatlığını ön planda tutmanız gerekmektedir. Sadece alyans var parmağımda imajı vermemek adına bunu gerçekten gerçekleştirmelisiniz. Ünlü takı firmaları hazırladıkları modellerle çiftlerin kendilerine en uygun alyansı seçmelerine yardımcı olmaktadır. Eğer sizlerde evlilik hazırlıkları yapıyorsanız, 2013 yılına ait alyans modellerine göz atmanızda fayda var. Tabi ki sadece evlilik sürecinde değil. Hediye olarakta eşinizi sevindirebilirsiniz.

Evlilik hazırlığı yapacağınız zamanlarda alyans seçimlerini de unutmamak gerekiyor. Kuyumcuya gitmeden önce nasıl ne modeller var merak edenler için  bir katalog yaptık. Evlenirken alyans alınır ama tabiki böyle bir duruma gerek yok. Sade hafif kalın, bombeli alyans modelleri de kullanışlı olduğu için oldukça tercih sebebi oluyor. Yüzük sürekli parmakta takılı olduğunda bombeli model parmağın hava almasını sağladığı için rahatsızlık asla ve asla söz konusu değildir. Uzun yıllar kullanacağınız alyansı seçerken rahatlığınızı geri plana atmamanızı öneriyoruz.

Alyans Modelleri 2013
Yazıya Oy Verin..