Açık kaynak kodlu olduğu için Android cihazlarda tüm dosyaları görebilmek mümkündür. Android uygulamalarını GooglePlay ile indirip kullanmak mümkündür. Google Play’den uygulama indirilirken toplam indirme sayısına ve yapılan yorum ve puanlamalara bakarak uygulama hakkında daha çok bilgi sahibi olmak mümkündür.

X-Plore dosya yöneticisi

X- Plore çift taraflı bir gezgin olduğundan iki dosyayı aynı anda görmek mümkündür. X-Plore dosya sıralamasını ağaç görünümünde bir uygulama ile göstererek dosyanın sistemdeki yerini net olarak görmenizi sağlar. Kolyekullanımı olan dosya yöneticisi yüklü uygulamalar, kopyalama, çalıştırma, kaldırma ve benzeri uygulamalarınızı yapmanızı sağlar. X-Plore ile birden fazla sunucuyu yapılandırmak mümkündür.

ES dosya yöneticisi

Es dosya yöneticisi en iyi kaynak yönetim araçlarından olup ücretsiz dosya ve uygulama yöneticisidir. Dosya, indirme ve uygulama yöneticisi gibi işlevlerin her birini bir arada sunan programdır. Android kullanıcılarının kendi kaynaklarını dilediği gibi kullanmasına olanak sağlar. Paylaşım, resim yükleme ve izlemeyi kolaylaştırır.

Dosya yöneticisi

Dosya yöneticisi dosya ve uygulama yöneticisi olarak işlev görür. Clean File Manager ile dosyalar arası gezinti, dosyaları adlandırma, taşıma ve sıkıştırma yapılırken dosya ve uygulamaları yönetmekte mümkün olmaktadır.

Reklamsız sürüm isteyenler için bu çok az maliyetle mümkün olmaktadır. Telefon ve tabletlere uygun bu uygulama ile klasörde gezinmek için sağ/ sol kaydırma, dosya arama ve paylaşımı, uygulama yönetimi, özelleştirilebilir yer imleri yapmak, birden çok dosya üzerinde ile yapmak mümkündür.

 

Android Dosya Yöneticisi Uygulamaları
Yazıya Oy Verin..