Bugün her evde mutlaka akıllı cep telefonu kullanan birileri mevcuttur. Piyasada muazzam çeşitte bulunan bu akıllı telefonlar sahip oldukları birçok özellikle diğerlerinden farklılaşmaktadır.

Bunlardan en önemli özelliklerden biri olan internet hızı ve performansını ilgilendiren internet tarayıcısıdır. İnternet tarayıcısının hızlı olması kişilerin akıllı telefon seçiminde önem taşımaktadır. Bu bakımdan burada size birkaç internet tarayıcısından bahsetmek telefon almanızda işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Dolphin Browser

Kullanım kolaylığı her cep telefonu alıcısının istediği bir özelliktir. Tek bir dokunuşla en çok ziyaret ettiğiniz sayfalarınızı telefonunuzun ana ekranına getirmeniz mümkün. Ayrıca sekmeli tarayıcı özelliğiyle internette sekmeler arasında gezinmeniz de oldukça kolay.

Ayrıca kişiselleştirilebilir ara yüzü ve kişisel bir sembol oluşturarak internete bağlanmadaki çabukluğuyla birçok telefon sahibinin gözde tarayıcısı olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

CM Browser

Bu tarayıcı ise daha çok güvenliği önemseyen kullanıcılar için bulunmaz bir tarayıcı olarak talep edilmektedir. İnternette güvenli bir şekilde dolaşmak için tercih edilen bu tarayıcı ile istediğiniz her işlemi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Google Chrome

Adı internetle adeta özdeşleşen Google sunduğu yüksek veri tasarrufu ve hızlı tarayıcısıyla birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Masaüstü cihazlarda kazandığı başarısını mobil cihazlarda yaptığı katkıyla da devam ettiren Google bugün birçok cep telefonu kullanıcısı tarafından gözü kapalı olarak talep görmektedir. Burada yatan sebep şirketin yıllardır sunduğu hizmetlerdeki kalite ve güvenli internet tarayıcısı sunmadaki başarısıdır.

Android En İyi İnternet Tarayıcıları
Yazıya Oy Verin..