android köprü yapma oyunuAndroid Köprü Yapma Oyunu: X Construction. Bu yazıda sizlere android köprü hazırlama oyununu tanıtacağız. Oyunun adı: X Construction. X Construction android işletim sistemine sahip cihazlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bir oyun. Bu oyundaki amacımız bize verilen malzemelerle tam ve sağlam bir köprü oluşturmak. Oluşturduğumuz bu köprünün üzerinden de tren geçecek. O yüzden bu köprü tam olmalı ve karşı tarafa kadar sorunsuz ilerlemeli.

Oyunda 27 farklı bölüm var. Her biri birbirinden zor diyebiliriz.
Size verilen malzemeler oyun ekranında bulunuyor. Üzerlerine tıklayarak malzemeleri alabilirsiniz.
Yalnız malzemeler sınırsız değil. Bu yüzden malzemeleri kullanmadan önce iyice düşünmek ve plan yapmak gerekiyor. Malzemelerden kaç adet kaldığı oyun ekranında görünüyor.
Oyunda yanlış yaptığınız bir hamleyi ya da yanlış koyduğunuz bir malzemeyi geri butonuna tıklayarak geri alabilmeniz mümkün. Geri butonun yanındaki artı ve eksi butonları da köprü inşa alanlarını daha yakın ve daha uzak alanlardan görebilmenizi sağlıyor.

X Construction adlı oyun android markette iki farklı şekilde yer alıyor. Oyunun ücretli ve ücretsiz sürümü mevcut.
Ücretli sürümde bölüm sayısı daha fazla ve reklam yok.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 4,5 puan alan ve android markette 80.000 indirme sayısını geçen oyunu ücretsiz veya 1.25$ ödeyerek ücretli bir şekilde satın alabilirsiniz.

X Construction Ücretsiz Sürümü İndirme Linki: TIKLAYIN

X Constructio ücretli sürümü indirme linki: TIKLAYIN

Android Köprü Yapma Oyunu
5 (100%) 1 Oy verildi.