Migros Sanal Market uygulaması, internet kullanıcılarının Migros’un web sitesi aracılığıyla alışveriş yapmalarını sağlayan bir servis olarak karşımıza çıkıyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi kredi kartı ister ve online veya nakit olarak yapılmaktadır. Alınan ürünler ise sizin seçtiğiniz Migros mağazasından kapınıza kadar getirilmekte. Migros Sanal Market’in Android uygulaması ile artık bu işlemleri cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan da yapmak mümkün oluyor.

Uygulama ile üç farklı şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Bunlardan birincisi kategorilenmiş ürünlerin arasında gezinti yaparak istediğiniz ürünleri satın almanız şeklinde gerçekleşiyor. Bir diğeri ses ile alışverişte ise aradığınız ürünün adını uygulamaya söyleyerek market üzerinde arama yaptırabileceksiniz.

migros uygulaması

Uygulamanın belki de en güzel özelliklerinden birisi barkod ile alışveriş yapılabilmesi oluyor. Daha önceden almış olduğunuz herhangi bir ürünün barkod numarasını uygulamaya okutarak aynı ürünü sanal markette kolayca bulma şansınız oldukça yüksek. Uygulamayı cihazınızda kullanmaya başladığınızda hangi Migros mağazasına yakın olduğunuzu belirtmeniz gerekecek. Bu sayede arattığınız ürünlerin mağazalara göre stok durumlarını da takip edebilir ve ürünün var olup olmadığını görebilirsiniz. İsterseniz sanal market üzerinden yaptığınız alışverişlerin teslimat tarihlerini ileri bir tarih olarak da seçme imkanınız var.

Ücretsiz olan bu Android Uygulaması son zamanlarda en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Android Migros Uygulaması
Yazıya Oy Verin..