Al Pacino’un, Tony Montana rolünü üstlendiği 1983 ABD yapımı bir film olan Scarface dünyanın en çok izlenilen filmlerin arasında geliyor. Suç ve karanlık oyunların konu edildiği filmde yayınlandığı dönemlerde oldukça ilgi görmüştür. Bugün ise Scarface Android Oyununu sizlere tanıtacağız. Android cihazlarda yerini alan Scarface Oyunu oldukça korku dolu ve gerilim içerikli. Android Scarface oyunu da bu deneyimi Android cihazlarınızda yaşamanızı sağlayacak.

Oyun kullandığı ağ ile çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Oyunu oynayabilmek için cihazınızın Wifi veya 3G ile internet bağlantısının olması gerektiği gerçeği var.

scarface android

Scarface Android Oyununda ki amacımız oyunu oynayan diğer kullanıcılar ile etkileşim halinde olarak en fazla para ve puanı toplaybilmek olacak. Oyun içerisindeki diğer mafyaları oyun üzerinden arkadaş olarak da ekleme şansına sahipsiniz. Oyun esnasında Scarface filminin müziği sizin oyunun ve filmin havasına daha rahat girmenizi sağlamaktadır. “Scarface has Arrived” sloganı ile yayınlanan oyun Android cihaz kullanıcılarına özel, ücretsiz olarak sunulmuş durumda. 3 boyutlu görsel efektleri, film sesleri ve oyun müzikleri ile mükemmel bir oyun olan ve filmi aratmayan Scarface oyununda tamamlamanız gerek 96 farklı görev de bulunmakta.

Google Play Store üzerinden Scarface Android Oyununu indirebilirsiniz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Android Scarface Oyunu
Yazıya Oy Verin..