Günümüzde sosyal medyada gezintiye çıkmayan yok gibi. Sosyal paylaşım sitelerinde video, fotoğraf ve bilgi paylaşılıyor. Ve artık bu paylaşımlar öyle bir hale dönüşüyor ki, en güzelini, en farklısını paylaşma telaşına bürünüyor.

Bizde sizlere bu eğlencenize katkıda bulunmak istedik. Sosyal medyada paylaşacağınız resim ve videolarınız için farklı efektler ve düzenlemeler yapabileceğiniz bilgiler aktaralım istedik. Paylaşımlarınızın herkes tarafından beğenilmesini istemez misiniz? O halde yazımızı okumaya devam edin.

Magisto Video Düzenleyici

Paylaşacağınız videonuza müzik ve değişik efektler eklemek ister misiniz? Magisto uygulaması ile çok fazla filtre ve efekt ile sosyal medyada paylaşacağınız videonuzu muhteşem yapabilirsiniz.

VivaVideo: Free Video Editor

Videolarınıza canlı görsel efektler eklemek ister misiniz? Ya da müzik veya farklı bir seslendirme ile güzelleştirmek ister misiniz? VivaVideo: Free Video Editor ile kolayca yapabilirsiniz. Ücretsiz sunduğu onlarca seçenekten birini kullanabilirsiniz.

VidTrim- Video Trimmer

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemler size göre değil mi? Zamanınız yok ise. VidTrim- Video Trimmer uygulaması tam size göre. Efektlerle uğraşmadan videolarınızı Mp3 dosyasına çevirip paylaşımda bulunabilirsiniz. Oldukça basit ve kullanışlı olan bu programın en güzel özelliği de video boyutu fazla ise sıkıştırma yaparak cihaz üzerindeki hafızayı arttırabilirsiniz.

VideoShow: Video Editör & Maker

Ses kayıtlarınızı düzenlemek, fotoğraf ve videolarınızı bir araya getirmek yazı efektleri ile süslemek mi istiyorsunuz? Android işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise bu program tam size göre.

 

Android Video Düzenleme Uygulamaları
Yazıya Oy Verin..