Star-Wars-Güç-Uyanıyor-2015-PosterFilm severler için bu akşam oldukça güzel haberlerimiz olacak. Bu hafta yani net gün verecek olursak eğer 17 aralıkta harika bir film vizyona giriyor. Star Wars Güç Uyanıyor izlemeniz için vizyona giriyor bile. Belkide çoğu arkadaşımızın aylardır beklediği film için sayılı günler kalmış durumda. Tabi beklenen filmin fragmanı yayınlandı ve herkes buna bayılmış durumda. Aksiyon ve bilim kurgunun dibine vurduğu filmimizde şuanda inanın bende sizler gibi filmi bekliyorum. İmdb de sıralamaya girdiği andan beri yükselişte olan filmimize şu saat itibarı ile baktığımızda tam 9.3 puana ulaştığını görüyoruz.

Star Wars Güç Uyanıyor Fragmanı

Tabi daha filmi izlemedik bizlerde izledikten sonra yorum ve puan vereceğinz ama her ne olursa olsun star wars serisi izlenmeyi hakeden filmlerden. Zaten ne olursa olsun 9 puanın altına düşmeyecek film diyebiliriz. Bu filmin haricinde de çok güzel filmler yayınlanmış durumda. Onlardan da biraz konularıyla birlikte baksedecek olursak eğer;

Can tertip filmi full izlemeniz için sitemizde baş köşeyi aldı bile. Filmden sizlere bahsedecek olursam eğer filmi şahsen izledim ve gerçekten harika bir film olmuş. Kısaca konusuna değinecek olursak iki kahramanımız var ve bunların kaderi askerde kesişiyor. Birisi çok masum ve saf diğeri çok çakal. çakal olanın mafyaya borcu var ve ödeyemiyor saf olanıda birgün açığını yakalayıp kafalıyor borcu olan parayı ondan araklamak için yüzbaşının makam arracını çalıp askerden firar ediyorlar. Tabi ondan sonra hikaye uzayıp gidiyor. Filmin sonunuda çok güzel bağlamışlar ben gerçekten bayıldım ve sizlerede izlemeniz için öneriyorum.

Can Tertip Fragmanı

Fragmandan zaten iki filmide göreceksiniz ki gerçekten ikiside izlemeye değer arkadaşlar. Filmlere ait afişleride yukarıda ekliyorum bilginiz olsun. İyi seyirler dileriz.

Aralık Ayı Bomba Gibi İki Filmler Karşınızda
Yazıya Oy Verin..