bebek-oyunlariKız çocuklarının bebeklere olan ilgisi pek çok anne baba tarafından bilinir. Erkek çocuklarının yüzüne bakmayacağı bir bebek ile kız çocuğu çok uzun süre geçirebilir hatta gece yatarken dahi bebeğinden ayrılmamayı tercih eder. Yaşadığımız teknoloji çağında çocuklarımızda çok farklı türdeki bebeğe bilgisayar ortamından sahip olabilir. Özellikle web tarayıcısı üzerinden ulaşılan sitelerde başarılı grafikler ile hazırlanmış pek çok bebek oyununu görebilirsiniz. Hoyunlar.com sitesi de bol oyun çeşitliliği ile ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor.

Kızların site üzerinde belki de en fazla ilgisini çeken bebek oyunları kategorisinde; çok farklı görevleri yerine getirebileceğiniz bebek oyununu görebiliyorsunuz. Bebeklerin mutlu olabilmesi için gerekli olan her görevi yapabileceğiniz bir oyun seçeneğini sitede bulabilirsiniz. Bebeğin bakımı için gerekli, yemek yeme, giyinme, yıkanma gibi görevleri yaparak bebekler ile bilgileri de pekiştirmiş oluyorsunuz. Hem eğleniyor hem de bazı yeteneklere kavuşabiliyorsunuz. Okullarda, kreşlerde yaşanan güçlükleri de fark etmiş oluyorsunuz. Kız çocuklarının ilgi göstereceği oyunlar ile çocuğunuz, bebeklerine anne şefkati ile bakacak ve mutlu olması için çaba gösterecektir ve annelerini daha iyi anlayacaklardır.

Yaramaz Bebekler Oyunu Açıklaması : Süper bebeklere yaramazlık yapması için yardım et. Tıkla ve onların yaramazlık yapmasını sağla. Her seviyede yaramazlık çubuğunu doldurmayı dene ve bir sonraki seviyeye geç. Fakat yaramazlık yaparken bebeklerin annelerine yakalanmamaya dikkat et. Play butonuna tıklayarak oyuna başla. En güzel bebek oyunları sizi bekliyor.

Bebek Bakım Salonu Oyunu Açıklaması : Birbirinden şirin bebeklerin olduğu bebek bakım salonunun yöneticisi olarak buraya gelen bütün bebeklere istedikleri şeyleri yapacak ve onları mutlu edeceksin. Gelen bebeklerin düşünce balonuna bak ve istediği işlemi yapmak üzere uygun yere sürükle. Bakım salonunu sürekli temiz tut ve gelen müşterilerin mutlu ayrılmasını sağla. Hedeflenen parayı kısa sürede kazanarak diğer seviyelere geçebilirsin. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Bebek Bakıcılığı Oyunu Açıklaması : Merhaba, benim adım Brittany Birt. Ben bir bebek bakıcısıyım ve bebek bakıcılığı yapılan bir evde çalışıyorum. Diğer çalışanlardan bazıları bugün izinli… Bu nedenle onların işini de ben yapmak zorundayım. Fakat tek başıma yapamayacağım, çünkü çok fazla bebek var. Eğer bebeklere bakamazsam işten kovulurum, bu yüzden senden yardım istiyorum. Bebek bakıcılığı yaparken bana yardım eder misin? Yapman gereken şeyler çok basit; görevin bebeklerin istediği şeyleri yapmak. Bebeklerin ne istediğini düşünce balonlarına bakarak öğrenebilirsin. Verilen süre içerisinde bebeklerin bütün isteklerini yerine getirelim ve bir sonraki seviyeye geçelim.Oyun yüklenince, PLAY butonuna tıkla daha sonra START butonuna tıkla ve oyuna başla.

Bilgisayar oyunlarından kaçış mümkün değil. Pek çok anne baba erkek yada kız çocuğunun bilgisayar başında geçireceği zamanı kısıtlayarak çare üretmeye çalışsa da çocukların yaşanan teknoloji çağında akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan da oyunlara yöneldiği görülüyor. Bu aşamada hem eğlenip hem de öğrenecekleri oyunlara çocukları yönlendirmek  en iyi çözüm olacaktır. İnternet sayfaları üzerinden de hoyunlar.com sitesi gibi eğitici ve bilgilendirici oyunların olduğu bir siteye çocukları yönlendirerek keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Bebek Oyunları Annelik Duygusu Yaşatıyor
Yazıya Oy Verin..