Labirent-2-Alev-Deneyleri-Maze-Runner-The-Scorch-Trials-2015Yeni güne yeni filmlerle merhaba diyoruz. Şuanda sizlere çok güzel bir haberimiz var. Bir süre önce çıkmış olan Labirent 2 Alev Deneyleri türkçe dublaj izle sizler için sinema çekimi olarak yayınlanmıştı ancak şuanda daha türkiye’de hiçbir yerde yokken filmin 6 kanallı sesi ve 720p bluray’den riplenmiş harika görüntüsünü sizler için hazırlıyoruz. Daha öncede dediğimiz gibi bizler bu sektöre yeni girmiş olabiliriz ama sektörde en kaliteli hizmeti vermek için elimizden geleni sizler için yapacağız. Şuanda filmin bu serisi ilkine göre daha çok heyecan uyandırmış durumda. Filmden sizlere bahsedecek olursak eğer ilk filmde kahramanlarımız bir kapana kısılıyorlardı ve bu onlar için bir labirent deneyiydi. Tabi dostlarımız uğraşlar sonucunda bu kapandan yani labirentten çıkmayı başardılar ve özgür kaldılar. Serinin bu filminde dışarıda olan kahramanlarımız aslında ikinci bir görev için seçildiklerinin farkında değiller. Dış dünyada herşey oldukça karışık durumdadır.

Film Fragmanı :

Kıyamet sonrası görüntü gibi heryer birbirine girmiş ve dostlarımız kendilerini değerli ve önemli hissettikleri için göreve hazırdırlar ama bu görev ilkine göre oldukça zor geçecektir. İkinci aşama start verdiği için görev başlamıştır. Tabi bu filmlere işimiz bitmiyor bir filmimiz daha var ve oda 1080p kalitesinde sizler için yayına verildi.

Diğer filmimizde riskli yatırım izle filmidir. filmin konusundan sizlere değinecek olursak eğer; dört tane çok yakın arkadaşımız var okul bitince aralarına mesafe girer uzaklaşırlar ama yakın ortak arkadaşları ölünce mecburen toparlanırlar. İçlerinden bitanesi borsa konusunda çok para olduğunu falan anlatır diğerleride bu teklife sıcak bakıp bir risk alıp zengin olmak için uğraşacaklardır.

Riskli yatırım film fragmanı:

Fragmanı izleyip filmi izleyip izlememeniz konusunda düşünmeyin gerçekten izleyin fil harika arkadaşlar.

Riskli-Yatırım-Criminal-Activities-2014

Beklenen Film Labirent Sizler için Yayınlandı
Yazıya Oy Verin..