Fun Photo Editor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf montaj uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile cihazınızda yer alan fotoğrafları seçerek uygulama içerisindeki farklı mekanlarda yer alıyormuş gibi gösterme şansınız var. Bunun yanı sıra uygulama ile fotoğraflarınızı reklam panosu, bina duvarı ve otobüs durağı gibi farklı mekanlara yerleştirebilirsiniz. Eğlence amaçlı olan bu uygulamada efektlerde mevcut. Bunun için uygulama içerisinden önce hangi efekti kullanacağınızı seçmeniz gerekecek. Daha sonra da cihazınızdan hangi fotoğrafınızı ve seçtiğiniz mekana yerleştireceğinizi seçtikten sonra uygulama sonucu size resim dosyası olarak karşınıza gelecektir.

fun

Çıkan resim dosyasını cihazınıza kaydedebilirsiniz. Kaydederek kendinize profil resmi veya masaüstü resmi yapabilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj, Facebook veya Twitter aracılığı ile arkadaşlarınızla bu resimleri paylaşabilme şansına sahipsiniz. Uygulamanın favorilerim kısmına çok kullandığınız mekanları ekleyebilirsiniz. Yeni resimler oluşturmak istediğinizde çok daha pratik şekilde ulaşma imkanı var. Uygulamada ile isterseniz cihazınızın kamerası ile o anda çektiğiniz fotoğrafları da kullanacaksınız.

Yani kısacası eğlenmeyi ve fotoğraf çekmeyi sevenler bu uygulamayı indirerek daha keyifli bir zaman geçirebilirler. Uygulama yine ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Fun Photo Editor Android Uygulaması
Yazıya Oy Verin..