Android cihazınız ile televizyona bağlanmak ister misiniz? O zaman bu uygulama tam sizlere göre. iMediaShare Android Uygulaması sayesinde Android cihazınızın hafızasında yer alan video, fotoğraf ve müzik dosyalarını televizyonunuz üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Aynı zamanda uygulama içerisinde yer alan televizyon kanallarını da televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Bu uygulama yeni nesil SmartTv teknolojisine sahip televizyonların bir çoğuna da destek sunuyor.

iMediaShare Android

Uygulamanın Google Play Store sayfasında hangi televizyonları desteklediği de açıklanmış. Uygulama geliştiricileri tarafından yazılmış olan ve desteklenen televizyonlar ise ;

Samsung Smart TV serisi

LG Sony Bravia Internet TV serisi

Panasonic Viera serisi

Toshiba SmartTv serisi televizyonları desteklemekte.

Uygulama ile aynı zamanda Microsoft Xbox 360 ve Sony Playstation 3 gibi oyun konsolları ile de bağlantı kurabilirsiniz. Uygulamanın cihazlar sekmesini kullanarak da uygulamaya tanıttığınız cihazların listesini görüntüleyebileceksiniz. Uygulama ile internet üzerinden Facebook, Vimeo gibi video paylaşım sitelerine girip de içeriklerini televizyonunuzdan görüntüleyebilirsiniz. Uygulama geniş kapsamlı olarak hazırlanmış. Kablosuz olarak cihazlar ile bağlantı kurulması ise başka bir özellik.

Google Play Store’dan 4,99$ fiyatı ile iMediaShare Android Uygulamasını satın alabilir ve hemen android cihazınızı akıllı televizyonlara bağlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

iMediaShare Android Uygulaması
Yazıya Oy Verin..