Antivirüs uygulamaları cihazınızın en üst düzeyde korunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle anti virüs uygulamaları cihazınızda olması gerekiyor. Olmaz ise eğer sizlerinde cihazınıza virüsler girebilir ve tüm bilgileriniz çalınabilir veya kötüye kullanılabilir. Bu nedenle sizlere bugün Android cihazların vazgeçilmez anti virüs uygulaması olan Kaspersky Mobile Security Android Uygulamasından bahsedeceğiz.

Kaspersky programını sizlerde duymuşsunuzdur. En azından bir kere bile kullanmışlığınız vardır. Bilgisayarlar için vazgeçilmez bir antivirüs programıdır. Kaspersky, uzun yıllardan beri bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmezi olan güncel virüs veritabanları ile işletim sistemlerini virüslerden koruyan bir antivirüs uygulamasıdır. Uygulama, Mobile Security sürümü ile de Android cihazlarınız üzerindeki dosyalarınızı ve kişisel bilgilerinizi korumayı da amaçlıyor artık. Uygulama güncel virüs veritabanları ile cihazınızda ki dosyalarınızı olası tehlikelere karşı koruyor.

kaspersky mobile security android

Uygulamayı kullanabilmek için satın almalısınız. Satın aldıktan hemen sonra kullanıcılara bir kod verilecek. Bu kodu kullanmadan herhangi bir şekilde uygulama üzerinden sisteminizi etkileyecek bir değişiklik malesef gerçekleştiremeyeceksiniz. Uygulama web koruması ile kötü amaçlı siteler sahip olan, virüs barındıran sitelere girmek istediğinizde sizleri uyaracak ve kötü yerlere girmenizi engelleyecek. Uygulamanın internet, GPS desteği ile cihazınız çalındığında veya kaybolduğunda içerisinde bulunan kişisel bilgilerinizi kolayca siliyor. Bu da hırsızlığa karşı güzel bir önlem. Aynı zamanda cihazınızın nerede olduğunu internet bağlantısı üzerinden takip edebileceksiniz. Ayrıca uygulama üzerinden SMS filtreleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de SMS almak istemediğiniz telefon numaralarını uygulamaya tanıtmanız yeterli olacak. Kaspersky Mobile Security uygulaması yalnızca bir antivirüs uygulaması değil, cihazınızın tüm güvenliğini de sağlıyor.

4,95$ değerinde ki bu uygulamaya sizlerde hemen Google Play Store mağazasından sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Kaspersky Mobile Security Android
Yazıya Oy Verin..