Yabancı dizi sektörü gün geçtikçe genişlerken, süper kahramanların modası hiç şüphesiz; geçmiyor. Superman, Batman ve benzeri klasik kahramanlar yerine, Marvel’ın daha güncel çizgi roman kahramanlarını film sektörüne entegre etmeye çalışması şüphesiz DC’yi de harekete geçirmişti ancak tüm bunların yanında; yabancı dizi sektöründe de süper kahraman dizileri yayılmaya başladı. Supergirl örneğin bunlardan bir tanesi. Superman’in efsanevi kuzeni rolünü oynayan Melissa Benoist’in, bu rolü hakkıyla oynadığını ve yayın hayatına Supergirl 2. Sezon 10. Bölüm ile devam eden dizinin muhakkak fantastik severler için izleme listesine alınması gerektiğini söyleyebiliriz.

Bir diğer önerimiz ise elbette James Gordon’un dedektiflik hayatını mercekaltına alan Gotham. Batman şöhretinden hemen önce, kötü adamlarla Gordon’un nasıl savaştığını bilmek ister misiniz? O halde sizi Gotham 3. Sezon 14. Bölüm ile devam eden harika yapıta alalım. IMDB üzerinde 8.0 puanla, emin adımlarla ilerleyen dizinin 4. Sezonu almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ben fantastik severim ama içerisinde biraz da polisiye olsun, sıkılmayayım sürekli süper kahramanlardan diyorsanız; sizi süper kahramanlar yerine öte dünyadan kendi isteğiyle düşen bir meleğin hayat hikayesine götürelim. Lucifer 2. Sezon 13. Bölüm ile yayın hayatına devam ediyor ve her bölümde izleyicilerini bir kez daha şaşırtmayı artık prensip edinen bir dizi. Ayrıca, pek çok hayranı dizinin başrol oyuncusunun; kesinlikle harika bir performans sergilediğini belirtiyor.

Üç diziyi de yüksek kalitede, dizi720p.net içerisinde izleyebilirsiniz.

Lucifer, Gotham ve Supergirl Şöleni
Yazıya Oy Verin..