Mad Max: Fury Rood filmi konusu ve türü bakımından bilimkurgu ve aksiyon konulu filmler sınıfına girmektedir. Filmin gösterime gireceği tarih ise 15 Mayıs 2015 olarak bilinmektedir. Film uzunluğu ve süresi bakımından da normal film süresi uzunluğundadır. Filmin süresi yaklaşık olarak 2 saat yani 120 dakikadır.

Filmin yönetmeni ise Avustralyalı yönetmen George Miller tarafından yapılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hardy, Charlizie Thoron, Zoe Kravitz ve Nicholas Hoult gibi bu sektörde adından bahsettirmiş ünlü ve tecrübeli isimler bulunmaktadır. Film serinin 4. filmi olarak bilinmektedir.

Bu filmden önce aynı isimli 3 film daha gösterime girerek insanların beğenisine sunulmuştur. Film konusu bakımından bilimkurgu ve aksiyon filmi olduğu için genel olarak bilgisayar üzerinde belirli bir amaç ile üretilmiş olan araçlar veya eşyalar ile anlatılmaya çalışılmıştır. Filmde aksiyon ve macera ön planda tutulmuştur.

Gösterim tarihinde veya daha sonra filme gidip izlemek isteyen insanları bilimkurgu, aksiyon ve maceraya dayalı sahneler ve görüntüler beklemektedir. Son olarak filmin yönetmeni olan Avustralya uyruklu George Miller hakkında bilgi vermek gerekirse bu yönetmen alanında birçok başarılı filme imza atmış.

Usta yapıtlar oluşturmuş yönetmen yardımcısı olarak da çalışmış kişi olarak bilinir. Aynı zamanda buna benzer birçok filmi de bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse; Neşeli ayaklar 1 ve 2 filmi gösterilebilir.

Mad Max: Fury Road 2015
Yazıya Oy Verin..