Dünyanın en çok takip edilen ligi olan NBA, artık Android cihazlarda yerini aldı. Basketbol severlerin en çok izlediği ve en çok keyif aldığı NBA Basketbol Ligi dünyada ki herkes tarafından bilinmektedir. NBA, basketbolu sevenlerin de bileceği gibi ABD’de kurulan ve içerisinde yer alan takımların büyük çoğunluğunun ABD takımları olduğu profesyonel bir basketbol ligidir. EA Sports’un geliştirmiş olduğu NBA Jam oyunu bu ligin keyfini daha çok almanızı sağlayacak bir oyundur. 90’lı yılların efsane oyunu olan NBA JAM, Google Play Store’da Android cihaza sahip kullanıcılara sunuldu. EA Sports tarafından hazırlanan bu güzel oyunda Android cihazınızla NBA yıldızlarıyla maç yapabilirsiniz.

nba jam android

NBA Jam oyunu kullanıcılara NBA ligindeki takımlardan istedikleri oyuncuları seçerek 2’e 2 takımlar halinde maçlar yapabilme imkanı tanıyor. Bu maçlar klasik basketbol maçlarının süre ve sayı gibi özelliklerini taşımasıyla beraber özel gösteri maçlarının olduğunu da söyleyebiliriz.k

Çok eğlenceli ve renkli bir seri olan NBA Jam oyunu büyük kafa moduyla da daha eğlenceli hale gelmektedir. NBA Jam 300 MB ‘tan büyük boyutuyla kullanıcılarına çok fazla özellik sunabiliyor. Oyunda Play Now modunda tek başınıza bir oyuna başlayabilirsiniz. Dilerseniz Classic Campaign modunu seçerek diğer takımlar ile turnuvalar yapabilirsiniz. Local Multiplayer modunda ise Wifi veya Bluetooth üzerinden oyunu arkadaşlarınız ile zevkli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Google Play üzerinde 5.16$ karşılığında kullanıcılara sunulan NBA Jam oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

NBA JAM, NBA Basketbol Oyunu
Yazıya Oy Verin..