Daha önce blogumuzda paylaşmış olduğumuz fotoğraf düzenleme uygulamalarını denediniz mi? Denemedi iseniz sizlere yeni bir uygulamayı denemenizi öneriyoruz. Photo Sketch Android Uygulaması, cihazınızda bulunan veya internet üzerinden alabileceğiniz fotoğraflara eskiz, kara kalem ve çizim efektleri uygulayabileceğiniz bir grafik uygulamasıdır. Uygulamanın basit arayüzü sayesinde bir kaç dokunuş ile fotoğraflarınızı göz alıcı hale getirebileceksiniz. Eskisinden de güzel bir resim olacak. Uygulama ile cihazınızın hafızasında bulunan fotoğraflar üzerine efektler uygulayabildiğiniz gibi Facebook hesabınız üzerinden indirebileceğiniz fotoğraflara da efektler uygulayabilirsiniz.

photo sketch android

Uygulamanın benzerlerine göre en güzel özelliklerinden bir tanesi de seçtiğiniz fotoğrafların tamamına değil uygulama üzerinden seçebileceğiniz belli kısımlarına efektler uygulama olayı. Efekt uyguladığınız fotoğrafları Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla arkadaşlarınız ile paylaştırabiliyor. Ayrıca uygulama içerisinde fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz çerçeveler de bulunuyor. Bu çerçeveler diğer uygulamalarda yok. Uygulama ile fotoğraflarınızın üzerine farklı fontlar kullanarak yazılar da ekleyebilirsiniz. Efektlerin fotoğraflarınız üzerinde nasıl duracağını görmek için fotoğraflarınızı kaydetmeden önce ön izleme seçeneğine de bakabilirsiniz.

Google Play Store’daki sayfası üzerinden kullanıcılar tarafından yapılan oylamalarda ortalama 4.5 puan alan Photo Sketch Android uygulaması, Android cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuş. Uygulamayı hemen sizde aşağıda ki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Photo Sketch, Fotoğraf Efekt Uygulaması
Yazıya Oy Verin..