Samsung Galaxy Tab 4 SMSamsung Galaxy Tab 4 T530 eşsiz tasarım ve kullanışlılıkla karşımıza çıkıyor. Kendisine klasik bir görüntü katan deri benzeri arka kapağı ayrı bir şıklıkla tasarımı vurguluyor. “Multi Window” çoklu görev sistemi ile tek bir ekranda birçok işlemi aynı anda yapma imkanı sunuyor. Aynı anda film izleyebilir e postalarınızı kontrol edebilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. 2 GHz hızında, 1.5 GB kapasiteye sahip Quad Core işlemciyi barındırmaktadır. İşlemcisinin 4 çekirdekli olmasıyla da daha kullanışlıdır. 10.1 inçlik ekran genişliğine sahiptir.

DDR3 bellek türü ile veri transfer hızı iyidir. Android 4.4(KitKat) işletim sistemine sahiptir. 16 GB disk kapasitesine sahip olan Galaxy Tab 4 T530’un hafıza kartı ile 64 GB hafızaya kadar arttırılabilir bir belleğe de sahiptir. Maksimum ekran çözünürlüğü 1028×800 pixeldir. 3.0 Megapixel kamera çözünürlüğü vardır ve çift kameraya sahiptir. 802.11 b/g/n hızında Wi-Fi ile internette gezinmek için büyük rahatlık sağlamaktadır.

Ağırlığı 487 gram olup ekran yüksekliği 171 mm, ekran genişliği 243 mm ve kalınlığı da 7.3 mm’dir. Ayrıca tabletin bilgisayara bağlanması için de bir USB girişi mevcuttur. Bir de Bluetooth özelliği ile diğer cihazlarla bağlantı kurabilir ve veri paylaşımı yapabilirsiniz.Samsung Galaxy Tab 4 T530 göz dolduran şık tasarımı ile 6 saate kadar dayanan pil ömrü sunuyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bu tablet görünümü şık ve teknik özellikler açısından oldukça kullanışlıdır.

Samsung Galaxy Tab 4 SM İnceleme
Yazıya Oy Verin..