Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süredir aktif olamasakta uzaktan takip ediyorduk gündemi. Bildiğiniz üzere Sipsi isimli wordpress temasını Buraş İşçi kardeşim ile piyasaya sürdük ve 2 sürümde toplam 475 farklı web sitesinde kullanım başarısı yakaladık. Özellikle paravan site açan arkadaşlarımızın vazgeçilmezi oldu ki bu bizim için gurur verici birşey.

Burağın sınavları olduğu için bu yıl pek aktif olamadı ki bende 6 ay önce bakanlıkta çalışmaya başladım ve reel hayatımız daha ağır gelmeye başladı. Yaz gelmesiyle birlikte fırsat buldukça nete girebiliyorum. Bu aralar vaktim olduğu için ilk önce kendi tasarımımı yenileme kararı aldım bunun hemen ardından Sipsi v3 için çalışmalara başlıyoruz ancak busefer farklı birşey yapılacak…

Sipsi v3’ü siz değerli kullanıcılar belirleyecek. Tema için düşüncemiz Blog ve Portal birlikte kullanılması. Tasarımından tutun aklınıza gelecek herşeyi için önerilerinizi bekliyoruz. Yapacağınız her yorumu bizler tek tek not alacağız ve çoğunluk neye karar veriyorsa o tarz tema yapımına başlanacak. Son SEO gelişmeleri ile yapıyı daha da farklı hale getireceğim, site hızından optimizesine kadar herşeyi düşünerek yapmak istiyoruz. Yani amacımız tema 1 ay geç çıksın ama herşeyiyle bir bütün olarak çıksın istiyoruz.

Nasıl bir tema istersiniz örnek sitede gösterebilirsiniz, düşünceleriniz fikirleriniz bizim için önemlidir. Yorumlarınızı nette oldukça onaylayacağım.

 

Sipsi v3 WordPress Teması [Ön Fikir Konusu]
Yazıya Oy Verin..