Android oyunlar ile gününüz pek de keyifli geçecek. Hayatımız artık akıllı cihazlar ile çevrelendi. Günümüz koşullarında akıllı cihazlar ile bir çok şeyi gerçekleştirebiliyoruz. Bugün yine sizlere Android Oyunlar kategorisinde yer alan efsane bir oyundan söz edeceğiz. Windows’un 98 sürümünden itibaren karşımıza çıkan Solitaire isimli kart oyununu bilmeyen yoktur büyük ihtimalde. İnternet olmadığı boş günlerde zaman geçirmenin en iyi yolu olan Solitaire artık Android telefon ve tabletler için karşımızda. Eski halini hiç kaybetmeyen oyun dokunmatik ekranımız ile tam uyumlu şekilde çalışıyor. Sade yapısı sayesinde rahat bir kullanım kolaylığı sunan oyun küçük yapısı sayesinde de ufak bir alana ihtiyaç duymaktadır.

solitaire classic android

Solitaire Classic Android Oyunu, Android 2.0 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. 1.9Mb’lık yükleme dosyası ile Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmakta. Yatay ve dikey kullanım olanağı da sunan oyunda tüm istatistiklerimizi de rahatlıkla görebilme şansına sahibiz. Bilgisayarlarda olduğu gibi Vegas puanlama sistemine de sahip olan oyun neredeyse 500 bin indirme barajını aşmış durumda. Oyun kullanıcılar tarafından da oldukça sevilmiş durumda. Solitaire kullanıcılardan aldığı oylar bakımından 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puana da sahiptir.

Arka plan değiştirme özelliği sayesinde ise oyunu istediğimiz şekilde kişiselleştirme olanağına sahip oluyorsunuz. Oyun içerisinde bulunan Spider Solitaire ve FreeCell Solitaire sayesinde boş zamanlarınızda keyifli dakikaların habercisi olacak.

Google Play Store mağazasından ücretsiz olarak  Solitaire Classic Kart Oyununu indirebilirsiniz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Solitaire Classic, Android Kart Oyunu
Yazıya Oy Verin..