Motor yarışı oyunlarını daha önce de sizlere tanıtmıştık. Bugün ise farklı bir özelliğe sahip ve bir o kadarda mükemmel bir motor yarışı olan Speed Night Moto Android Oyunundan söz edeceğiz. Android akıllı telefon ve tabletlerde en beğenilerek oynanan oyunlar arasında en başı kesinlikle yarış oyunları çekmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyunlar dokunmatik ekran ve sensörler yardımıyla daha bir keyifli hale geliyor. Oynarken bazen kendinizi kaybedebiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Speed Night Moto isimli oyunumuz da bu popüler oyunlardan bir tanesi oluyor. Ses ve grafik kalitesi bakımında mükemmel bir oyun olan Speed Night Moto  birçok Android kullanıcısı tarafından da beğenilerek oynanmakta.

speed night moto android
Speed Night Moto Android Oyunu Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Speed Night Moto’yu en iyi şekilde oynamak için orta seviye Android telefon ve tablete sahip olmak gerekmekte. 6,8Mb boyutunda olan oyun neredeyse 5 milyon indirme barajına ulaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunu oynayan oyuncuların verdiği oylara bakacak olursak oyun 5 üzerinden 4.2 gibi yüksek bir puana da sahiptir ki bu da önemli bir etken.

Speed Night Moto oyunu içerisinde sahip olduğunuz motorunuzla yolda görülen puanları toplamalısınız. Bunun yanında kazanılan puanlar sayesinde de motorunuzu geliştireceksiniz. Tabi yolda bulunan engellere ve araçlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Arkadaşlarınızla da zevkle oynayabileceğiniz bir oyun olan Speed Night Moto’yu Google Play Store ‘ dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Speed Night Moto, Android Motor Yarışı
Yazıya Oy Verin..