Split Camera: Photo Stories Uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızda fotoğraflarınızdan kısa hikayeler oluşturabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ile cihazınızda var olan veya cihazınızın kamerası ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli görsel efektler ekleyerek görsel çalışmalar oluşturabilirsiniz.

Uygulama tek bir hikaye çalışması için 5 adete kadar fotoğraf ekleyebilme imkanı bizlere sunmaktadır. Seçtiğiniz fotoğrafları uygulamaya gösterdikten sonra uygulama menüsünde yer alan renk değiştirme ve bulanıklaştırma gibi görsel efektleri fotoğraflarınıza ekleyebilmektesiniz. Uygulama içerisinde yer alan fontları kullanarak fotoğraflarınız üzerine yazılar da yazma şansınız var.

split camera

Uygulama ile oluşturduğunuz fotoğraflarınızı Twitter, Facebook ve Instagram profillerinizde paylaşma imkanı ve Gmail üzerinden e-posta olarak istediğiniz kişilere gönderme şansınız oluyor. Fotoğrafçılığa meraklı kullanıcıların ilgisini çekebilecek Split Camera : Photo Stories uygulaması Android cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Uygulamanın geliştirici ekip tarafından son güncellemesi birkaç gün önce yapılmış olup 6 MB boyutunda olması çok cazip. Uygulama şuana kadar 50.000’den fazla defa indirilmiş ve Google Play Store’da oldukça sevilmiş durumda. Zaten Google Play Store 4.3 puanı olması herşeyi gösteriyor.  Cihazınızda çalıştırabilmeniz için Android sürümünüzün en az 2.2 olması gerektiğini de unutmayınız.

Uygulamayı indirmek için: TIKLAYIN

Split Camera Android Uygulaması
Yazıya Oy Verin..