StartUp_FusionStartup Fasion etkinliğine katılarak ülkemizi temsil etme girişiminde bulunan Türk Girişimcilerimiz ile birlikte etkinlik içerisinde İsrail ve Japonya’dan da pek çok girişimci boy göstermiştir. Uluslararası bir sinerji yaratmak adına kolları sıvayan Türkiye, İsrail ve Japonya’dan girişimcileri bir araya getirmek adına Startup Fasion etkinliğinde bir araya geldi. Tel Aviv’de düzenlenen Startup Fusion etkinliğinde ülkemizi en güzel şekilde temsil etmeyi başaran Türk girişimcileri, Etkinliğin yıldızı oldu. 15’den fazla ülkeden yatırımcı etkinlik için bir araya geldiler.

Mentor, medya temsilcisi ve girişimcinin katıldığı etkinlikte Türk Girişimciler tarafından da merakla ve büyük ilgi ile karşılandı. Bunun yanı sıra katılımcılar Türk girişimcileri ile birlikte karşılıklı olarak fikir alışverişi içerisinde olarak güzel bir görüntü sergilemeyi de başarmayı ihmal etmediler. Ortak çalışma alanları için pek çok ortaya fikir atılarak güzel bir görüşme yaşanmış oldu. Bunun yanı sıra katılımcılara Türk lokumu, sushi ve özel yapım İsrail içecekleri de Startup Fasion etkinliğinde ikram edildi.

Etkinlik sırasında En önemli temsilciliğini yapan ev sahibi ONEN Consultancy firmasından Çağdaş Önen, Türk girişimcilerini hitaben uluslararası alanda pazara yönelme adına katalizör rolünü üstlenerek diğer etkinliğin son durağında da İstanbul’da gerçekleştireceğiz diyerek etkinlik sonrasında açıklamalarda bulundu.

Farklı ülkelerden de pek çok taleplerin geldiğinin altını çizen Önen, amacımız yaratılmış olan bir uluslararası sinerjinin daha da üst düzeylere çıkması ve sürdürebilir hale gelmesi diyerek uluslararası pazara yönelmenin önemini ve etkinliğin Türk girişimciler içinde ne kadar büyük bir aşama olduğunu söylemiş oldu. Etkinlikte karşılıklı olarak ortak paydada buluşmak üzere karşılık fikir alışverişlerinin yaşanması da ortamda güzel bir havayıda açığa çıkartmış oldu. Etkinlik salon kapasitesinin hayli bir üzerinde başarılı bir şekilde sürdürüldü.

 

Start Up Fasion Etkinliği Yıldızı Türkler
Yazıya Oy Verin..