Android cihazlarda oyun oynamak artık çok keyifli hale geldi. Birbirinden güzel oyunlar sayesinde boş vakitlerinizi en iyi şekilde Android akıllı cihazlar sayesinde geçirebilirsiniz. Bugün ise efsane bir oyun olan Sudoku oyununu Android cihazlar için tanıtacağız. Sudoku gün geçtikçe popülerliğini arttıran bir zeka bulmaca oyunudur. Eskilerde özel sudoku oyun cihazları ile oynanan Sudoku artık akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte akıllı telefon ve tabletlere gelmiş bulunuyor. Google Play’de de Android işletim sistemli cihazlar için birçok Sudoku uygulaması bulunuyor. Android Sudoku Free, kullanıcılar tarafından bu uygulamaların en çok beğenilen isimlerinden bir tanesi.

sudoku android

Sudoku Free, farklı seviyedeki kullanıcıların oynayabilmesi için kolay olarak hazırlanmış orta, zor ve aşırı zor olmak üzere dört farklı seçeneği de bulunuyor. Özelliklerinden birisi de yapılan hamlenin geri alınması ve tekrar düşünülüp oynanabilme özelliği. Uygulama otomatik kayıt özelliği ile siz oynarken kat ettiğiniz aşamayı kaydetmekte. Olası şarj bitmesi ve ya telefon kapanması gibi durumlarda yeniden telefonu açtığınızda kaldığınız yerden devem etme imkanı tanıyor.

Sudoku Free Android Oyunu oynama esnasında ekran altına gelen tuşlar ile kullanım kolaylığı sağlamakta. Oyundaki yüksek skorlarınızı kayıt ederek, daha sonra kendi yüksek skorlarınızı egale etmek için tekrar oynayabilirsiniz. Yüksek skorlarınızı internette paylaşarak diğer kullanıcıların da görmesini sağlayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmuş olan Sudoku Free Android oyununu hemen indirin.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

Sudoku Free, Sudoku Bulmaca Uygulaması
Yazıya Oy Verin..