Terminatör 5 filmi türü ise aksiyon ve bilimkurgu üzerine dayalı bir filmdir. Filmin vizyona girme tarihi ise 26 Haziran 2015 olarak bilinmektedir. Filmin yönetmeni Alan Taylor ise aynı zamanda hem yönetmen hem de bir zamanlar oyunculuk yapmış bir isimdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise birbirinden değerli ve bu tür filmlerin usta isimleri vardır.

Bu isimler Arnold Schwartzeneger, Emilia Clarke, Joni Courtney ve Jason Clarke gibi isimlerden oluşmaktadır. Filmin yapımcığılını ise yine bundan önceki serilerde de yapımcılık yapmış olan William Wisher bulunmaktadır. Filmin genel konusu ise bilimkurgu türüne dayanır.

Filmin genel olarak konusu robotların ve makinelerin dünya üzerinde etkisinin artması ve dünyaya hükmedecek kadar güçlenmesi ile birlikte bazı insanlarla savaşmasına ve uğraşmasına dayanır.

2015 yılı 26 Haziran da vizyona girecek olan film aynı zamanda serinin 5. filmi olarak da bilinir. Filmin yönetmeni olan Alan Taylor’dan bahsetmek gerekirse bu yönetmen aynı şekilde birçok filminde yönetmenlik ve yapımcılığını üstlenmiş ve yapmış kişi olarak da bilinir.

Bu filmler ise Karanlık Dünya, The Playboy Club ve Nurse Jackie olarak bilinen ve buna benzeyen birçok sayıda diğer filmlerdir. Bu filme seyretmek için gidenleri ise heyecan, strateji, aksiyon ve buna benzer birçok konu gibi durumlar beklemektedir. Filmin ilk gösterimi 26 Haziran’da gösterime girecek ve izlenebilecektir.

Terminator Genisys 2015
Terminator: Genisys 2015
Yazıya Oy Verin..