Dönemin en iyi fantastik dizilerinden The Vampire Diaries ve Supernatural, yayın hayatlarına kaldıkları yerden tüm hızıyla devam ediyorlar. Bu minvalde, TVD’nin 8, Supernatural’ın ise 12. Sezonda olduğunu söyleyebiliriz. Yayınlandığı günden bu yana izleyen her insan için şüphesiz bağımlılık yaratan iki dizi de; güncel bölümleriyle şimdilerde izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar. Supernatural 12. Sezon 10. Bölüm ile Sam ve Dean’in maceralarını bizlere aktarmaya devam ederken, The Vampire Diaries 8. Sezon 11. Bölüm ile iki vampir kardeşin başından geçen son olayları bizlere yansıtacak. IMDB içerisinde, her ikisinin de popülaritesinin yıllar boyu yüzde bir oranında dahi inmemesi, dizilerin ne kadar sürükleyici ve gerilimli olduğuna bir kanıt oluşturacaktır.

Fantastik olmasın ancak gerilmeye devam edeyim diyorsanız; sizi Suits’e doğru alabiliriz. Şehrin en büyük avukatlık bürolarından birine, avukatlık titri olmadan; davalara girip çıkan Mike ve kendisinin ustası olan Harvey Specter’ın maceralarını izlemek ister misiniz? Her bölümü çok daha heyecanlı geçen bir dizi olarak Suits 6. Sezon 12. Bölüm ile bu hafta sizlerle olmayı planlıyor.

Yabancı dizi sektörünün bu üç harika dizisini de, dizi720p.net üzerinde kesintisiz, yüksek kalitede izlemeniz mümkün. Özellikle fantastik dizi severler için The Vampire Diaries ve Supernatural’ın büyük bir geçmişe sahip olduğunu ve hala devam ettiklerini belirtmekte fayda var. Her bölüm çok daha kaliteli ve her sezonda daha büyük yenilikler, sizi bekliyor.

The Vampire Diaries ve Supernatural’da Bu Hafta
Yazıya Oy Verin..