Galatasaray’ın ve Fenerbahçe’nin İngiltere’de giriştikleri transfer rekabetinde Slovak oyuncu Miroslav Stoch tercihini Rijkaard’dan yana kullandı.

Bonservisi Chelsea’de bulunan yıldız oyuncunun menajeri Milan Lednicky oyuncusunun Türkiye’de sadece Galatasaray’da oynayabileceğini, bunun nedeninin de Stoch’un sarı kırmızılı takımın Hollandalı çalıştırıcısı Frank Rijkaard’la çalışmayı çok istediğini, aksi halde Türkiye’de başka bir kulübe gitmektense geçen yıl formasını giydiği Twente’de ya da başka bir Avrupa kulübünde oynamak istemesi olduğunu belirtti.

Böylece Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Stoch’un transferi için başlayan rekabette sarı kırmızılı takım Frank Rijkaard farkıyla şanslı duruma geçti.

Fenerbahçe de devrede

Fenerbahçe’nin, Galatasaray’ın transfer listesinde olan Slovak oyuncu Stoch için harekete geçtiği öğrenildi

Sarı-kırmızılı kulübün Chelsea ile yaptığı pazarlıklardan hala sonuç alamaması üzerine İngiltere’ye çıkarma yapan yönetici Cihan Kamer’in, İngiliz yetkililerle pazarlığa oturduğu ileri sürüldü. Stoch için 7 milyon euro isteyen Chelsea’ye Galatasaray’dan daha yüksek bir ücret öneren sarı-lacivertli kulübün ezeli rakibine çalım atmaya hazırlandığı bildirildi. Şu an Slovakya Milli Takımı ile Güney Afrika’da bulunan genç yıldızın da transfere yeşil ışık yaktığı kaydedildi.

Mynet Spor

Ve Stoch tercihini yaptı
Yazıya Oy Verin..