Android Oyunlar, günümüzde en çok tercih edilen oyunlardan. Android cihaza sahip iseniz sizlerde böyle muhteşem oyunları indirebilir ve ya satın alarak kendinize keyifli dakikalar geçirtebilirsiniz. Bugün sizlere Android Oyunlar kategorisinde yer alan Stratejik bir oyundan bahsedeceğiz. World at Arms Android Oyunu askeri bir strateji oyunudur. Gameloft’un yapımını üstlendiği bu stratejik oyun gerçekten tam bir muhteşem.

Olağanüstü grafikler ve animasyonlar sayesinde mükemmel oyunu sizlerde oynayabilirsiniz. Ekstra gerçekci binalar ile en güzel savaş simülasyon oyunu olan World at Arms Android Oyunu Google Play Store üzerinde bulunuyor. Havada veya karada Dünya üzerindeki diğer oyunculara saldırı yapma olanağı sağlayan oyun gerçekçiliğin sınırlarını zorluyor.

world at arms android

Ekonomiyi kontrol altına alma ve daha güçlü olmak için yeni binalar yaparak ekonomiyi en üst düzeye çıkarma özelliği sayesinde siz bu oyunu çok seveceksiniz. 75 den fazla görevi tamamlayarak bölgenin en güçlüsü olmak için birbiriniz ile yarışacaksınız. Online olarak Dünya’nın heryerinden oyuncuya saldırabilme özelliğinin olması da sizi daha çok hırslandıracak.

World at Arms Android Oyun, birçok güzel oyunu Android cihaz kullanıcıları ile buluşturan Gameloft firması tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyunun temel amacı ise stratejiler oluşturmanızı ve bu stratejileri göre düşmanlarınızı yok etmenizi sağlamaktır. Diğer strateji oyunlarından farklı olarak oyunun görsel efektleri oyunu çok daha fazla oynanabilir özelliğini ortaya çıkartıyor.

Android cihaza sahip iseniz Google Play Store üzerinden World at Arms Android oyununu ücretsiz olarak indirebilirsininz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

World at Arms, Askeri Strateji Oyunu
Yazıya Oy Verin..