Eskiden oyunlar artık Android işletim sistemi akıllı cihazlarda yerini yavaş yavaş almaya başladı. Bunun son örneği ise World Cup Table Tennis Android Oyunu oldu. World Cup Table Tennis, farklı oyun modları ile ister tekli maç yapma ister de turnuva modunda oynayabileceğiniz keyifli bir masa tenisi oyunudur. Oyun ücretsiz olarak bizlere sunulmuş. Fakat ilk kurulduğu zaman kariyer ve iki kişi oynama gibi modları ve farklı raketler kilitli olarak  karşımıza gelmektedir. Oyun içerisinden yükseltme yapıldığı zaman bu özelliklere de kavuşacaksınız. İki kişi oynama özelliğini kullanarak aynı cihazda iki kişi karşılıklı olarak bu oyunu oynayabileceksiniz.

world cup table tennis anroid

Turnuva modunda ise seçtiğiniz takım ile maçlar yapacağız. Rakiplerinizi yenerek çeyrek final, yarı final ve finale yüksebilirsiniz. Finalde de kazanırsanız kupayı alabilirsiniz.. Oyun içerisindeki gerçekçilik hat safhada. Karşıdan gelen topu karşılamak için yalnızca topun geldiği noktaya hareketlenmeniz değil topun gelişine göre yön değişimini ve topun masada sekmesini de tahmin etmeniz gerekmektedir. Kariyer modunda karşınıza gelen takımları yendikçe yeni ve daha güçlü rakipler ile karşılaşacaksınız. Bu yüzden de sizleri zorlu mücadeleler de beklemiyor değil. Arcade modunda da karşınızda bir rakip olmuyor. Ancak kendi yeteneklerinizi arttırmanız için geliştirilmiş farklı oyunları oynayabiliyorsunuz.

Google Play’de yorumlara bakıldığında kaliteli bir oyun olduğu anlaşılıyor. Bu yüzden de oyunu gerçekten oynamalısınız. Ücretsiz olarak bu oyuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunu indirmek için: TIKLAYIN

World Cup Table Tennis Android Oyunu
Yazıya Oy Verin..