wp-imletirMerhaba arkadaşlar bu yazımda size kendi paravan ve alt bloglarımın tümünde kullandığım, özellikle de kullanmanızı tavsiye ettiğim bir imleme eklentisinden bahsedeceğim; WP-imletir eklentisi. WP-imletir Otomatik imleme eklentisi ile sitenize eklemiş olduğunuz bir yazıyı ister otomatik olarak ister daha sonra olmak üzere sınırsız sayıda imleme sitesine gönderebiliyorsunuz. Ayrıca bu imleme sitelerinizdeki profillerinizi pingleyebiliyor ve güçlendirebiliyorsunuz.

Şimdi öncelikle WP-imletir eklentisinin yararlarına bakacak olursak, kendi içerisinde gelen 10 adet sosyal medya servisine imleme yapıldığında zaten içeriğinize çok kaliteli yerlerden çok kaliteli, temiz ve en önemlisi doğal linkler toplamış oluyorsunuz. Onun haricinde eklentinin kullanım klavuzunda bahsedilen scripti siteleri de bulup eklentiye eklediğinizde bu sefer gerçekten farklı farklı domainlerden direkt içeriğinize link aldığınız için çok ciddi yükselişler görmeye başlıyorsunuz.

Eklentiyi kurmuş olduğum sitelerde indexleme hızında gerçekten çok büyük bir yükseliş olmasının yanında yeni indexlenen içerikler sıralamalara normalden daha üstten giriyor. Bu konuda çok ciddi yararlar görüyorsunuz WP-imletir eklentisi ile. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta ise 3-4 haftadan daha yeni sitelere WP-imletir kurmamanız gerektiği. Her ne kadar backlinkler doğal olsa da bu kadar erken alınan linkler siteler için pek faydalı olmayabiliyor.

Özetlemek gerekirse WP-imletir v3 eklentisini ben 3-4 haftadan eski tüm siteler için tavsiye ediyorum, ciddi anlamda hızlı indexlenme ve yüksek sıralamalar için WP-imletir’i kullanmalısınız. Ayrıca 3-4 günde bir de WP-imletir eklentisinin kendi panelinde bulunan pingleme özelliği ile profillerinizi pinglerseniz, backlinklerinizin Google tarafından daha çabuk farkedilmesini sağlayabilirsiniz.

WP-imletir v3 eklentisi hakkında detayları WP-imletir nedir? sayfasından okuyabilir, eklentiyi satın almak için de WP-imletir v3 Satın Al sayfasını kullanabilirsiniz. Ayrıca eklentinin resmi websitesine de WP-imletir bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki WordPress eklenti inceleme yazısında buluşmak üzere, hoşçakalın.

WP-imletir v3 – WordPress Sınırsız Otomatik İmleme Eklentisi
Yazıya Oy Verin..