GoPro Hero 4Yeni ürünleri ve yeni yazılımları ile CES fuarında her zaman ilgi uydurmayı başaran GoPro markasının yeni özellikleri ile yapmış olduğu iyi bir yazılım daha CES fuarında gündeme gelmiştir. Yazılım ile akıllı LG televizyonu üreten GoPro’nun sesi hala yankılanmaktadır.

Herkesin ilgisini yeni buluşları ile ilgi çekmeyi gelenek haline getiren GoPro markası her geçen gün GoPro markası sevenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Firma kısa bir zaman önce yapmış olduğu bir duyuru ile de gündemde kalmayı başarmıştır. En iyi aksiyon kameraları arasında yerini alan Hero 4 Silver ve Hero 4 Black kameraları için yeni güncelleme çalışmaları yapılmaktadır. Yazılım ile birlikte yeni özellikleri arasında yerini alacak olan time-lapse çekimleri artık otomatik olarak video olabilecektir.

Çoklu seçimi bir arada görenler için hiç böylesini göremeyeceğiniz 30 çekim resmi aynı anda kayıt edebilme özelliği de eklenmiştir. Farklı bir yeniliklerin arasında yerini alan diğer bir özellik ise kamerayı tersine çevirseniz bile otomatik algılayarak dönen ekrandır. Bu sayede videolarınız aynı yönde sürekli sabit kalacaktır.

Arkadaşlarımız ile birlikte fotoğraf çekildiğimiz anlarda onları da ekleyerek fotoğraflarımızı paylaşmak isteriz. Yeniz özelliğe sahip Hero 4 Black kamerasının versiyonunda bulunan etiket ekleme herkesin yüzünü güldürüyor. Black versiyonu da 720p yavaş çekim ve saniyede 60 kare, 2.7K değerinde video kaydı, saniye hızında 240 kare eklenmiştir. Böylelikle firma ilerleyen günlerde de herkesi yine şaşırtacağa benziyor.

Yeni GoPro Hero 4 Özellikleri
5 (100%) 1 Oy verildi.