Kocan-Kadar-Konuş-2-Diriliş-2016Tekrar merhaba, filmlere kaldığımız yerden devam ediyoruz hız kesmeden. Kocan kadar konuş 2 filmi full izleme konumuzda 2016da vizyona girecek serinin ikinci filminin tanıtımını hazırladık bile. Serinin ilk filmini izleyenlerin çoğu beğenmişti ve talepte olunca zaten yarım kaldığı için ikinci filmide çekme gereği duydular ve bizce çok iyi yaptılar. Bu filmde geleneksel Türk kızlarının takıntısı olan acaba insanlar ne der gibi takıntıları yenip sevgilisine evlenme teklifi eden ve kabul ettirip düğün hazırlığı yaptıran bir kızımız olacak. Tabi herşey iyi güzel gitsede sonunda ailelerden yana sıkıntı çıkabilir bakalım onu nasıl çözecekler.

Dedemin-Fişi-2016Bir diğer filmimizde Dedemin fişi filmi full izledir. Bu film açıkçası en çok beklediğim ve merak ettiğim film, bilmeyenler için söyleyelim televizyonun en çok güldüren programlarından birisi olan bkm güldür güldür ekibinin tüm kadrosunun yer aldığı gülme garantili harika bir film. Tüm ekip filmde yer alıyor, fragmanı izledim ve çok hoşuma gitti, zaten film yapımını bkm üstlenmiş ve kadroda sağlam olunca bu ekipten çok güzel komedi filmi çıkardı. Fragmanda şevketi göremedim sadece ya da dikkatimden kaçtı ama onun olmasını istiyorum filmi taşıyan o olur bence çünük adam harika :)

Kardeşim-Benim-2016

Son filmimizde kardeşim benim filmi full izle konusudur. Bu filmimizde murat boz ve burak özçivitin başrollerini aldığı harika bir yapım. Zaten bu ikiliyi duyan kızlar her ne olursa olsun sırf onları aynı karede görebilmek içinde bu filme gideceklerine eminiz. Filmin konusundan çok bahsetmek itemiyorum açıkçası, sizler için filmlerin fragman ve afişlerini paylaşıyorum. Sunumların detayları için linklerdeki siteyi ziyaret edebilirsiniz. Vizyondan sonra tüm filmler siteye eklenecektir.

Yeni Yıldan Sonra 3 Yeni Harika Film Sizlerle
Yazıya Oy Verin..