Cep telefonunuz ile veya tabletiniz ile haberleri yakından takip ister miydiniz? O zaman bu uygulamaya bir göz atın. Türkiye’nin en çok satan gazeteler arasında yer alan Zaman Gazetesinin Android versiyonu yakın bir zaman önce Google Play Store’da yerini almış durumda.

Google Play Store’da yer alan Cihan Haber Ajansı Today’s Zaman ve Dijital Zaman gibi uygulamaların geliştirici ekibi Feza Gazetecilik tarafından geliştirilen Zaman uygulamasından Zaman gazetesinin internet sitesi üzerindeki haberlere erişebilmekte. Uygulamayı cihazınızda çalıştırdıktan sonra dikey olarak telefon veya yatay olarak tablet bilgisayar modunda kullanabileceksiniz.

Zaman Android Uygulaması ile internet haberlerine ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra Zaman gazetesinde yer alan haberler de okunabilmekte. Uygulamada haberler kategorilenmiş şekilde yer almakta. Bu sayede ilgi alanınıza göre haberleri kolayca filtreleyebileceksiniz. Uygulama kullanıcılarına sunduğu yazı tipi boyutu ayarlama gibi özellikler ile haberlerin çok daha kolay şekilde okunabilmesini sağlanmakta. Uygulama ile bir haberi açtığınızda o haberin tüm görselleri uygulamanın geçici hafızasına alınıp, haberi daha sonra tekrar açtığınızda içerikler hafızadan yüklenebiliyor. Bu şekilde hem zamandan hem de mobil internet kullanımından tasarruf edilmiş olunmakta.

Google Play Store’da ki kullanıcılar tarafından 4.5 oy ortalaması almış olan uygulama Android 2.1 ve üstü sürüme sahip cihazlarda çalışmakta. Uygulamanın boyutu ise 1.4 MB olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamayı indirmek için : TIKLAYIN

Zaman Android Uygulaması
Yazıya Oy Verin..