Editör

Evet sitemizin çiçeği burnunda editörü Eren Can DAMAROĞLU
Kendisini tanıyalım biraz 🙂
eren-yeniEren Can Damaroğlu doğma büyüme yetişme yeşerme 😀 GaziOsmanPaşa’nın olaylariyla meşhur gazi mah.. de yaşamakta.
Sürekli ayni yerdedir. ilk okulu esentepe ilk öğr. Okulunda okumuş bütün çocukluğu her çocuk gibi sokaklarda ya kovalamaca yada misket gibi çocukluğumuzun oyunlarını oynayarak geçti. Liseye geçtiğinde kendi kabuklarını kırıp ona çokkkk uzak olan ist.. şisli – maslak – ayağaza köyünde
mehmet rifat evyap end.. meslek lisesinde okudu.
Burada baya bi gelişme sagladi. sokak oyunlarından pc oyunlarına geçiş yaptı 🙂 o zamanlar yaygın olan knight online oyununda baya bi süre geçirdi. Onun yüzünden ne ders ne başka bisi umrunda değildi. Sonradan kimse bırakamazsın sigara gibi bağımlılık yapıyor demelerine rağmen bıraktı, kafasına göre başka şeylere yöneldi. Pc de bir ara html den başlayayım diyerekten web alemine girmiş oldu.Webten sonrada biraz grafik üzerine çalışmaya başkadı. Photoshop’a sardı.
Sonra baktı oda olmuyo en iyisi Tersine Mühendisliğe sarayım ben dedi. Başladık bakalım devam ediyoruz şimdi.
Crack falan uğraşıyorum arada Webtasarıma bakıyorum birde Ertanımın sitesinde Spor bölümüne editörlük yapıyorum işte. Son olaraktr Trakya Üniversitesinde Öğrenciyim.
Bana Ulaşmak ve Sorularınız İçin :
Mail : eren@ertandonmez.com
Msn : eren@ertandonmez.com