Facebook Görüldü Yazısı Nasıl Kapatılır

dolandiricilardan_facebookta_buyuk_vurgunFacebook günümüzde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Facebook üzerinden anlık mesajlaşmak mümkündür. Facebook üzerinden yapılan mesajlaşmalar kişilere eğlenceli zamanlar geçirdiği gibi arasıra da kişileri zor durumda da bırakmaktadır.
Facebook üzerinde bulunan mesajlar sonra görüldü yazısı kişiler mesajı okuduktan sonra mesaj atan kişi tarafından görülmekte ve bu durumda arasıra tartışmalara neden olmaktadır.
Bu durumdan kurtulmanın amacı da google chrome tarayıcısı ile mümkündür. Google chrome tarayıcısına girerek facebook unseen eklentisini indirmek ile bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.
Facebook unseen eklentisi için ilk olarak google chrome markete girerek facebook unseen eklentisini girip bu indirmek gerekmektedir.
İndirdikten sonra chromenin sağ köşesinde bulunan facebook unseen yazısına tıklanarak show the mark as read button yazısının kutusu seçilerek kutu doldurulmalı ve ardından block the ile başlayan her iki kutucuk da doldurursak artık okundu yazısının önüne geçilmiş olunur.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.