Bilecik Çilingir ile Kapıda Kalmayın!

Bilecik Çilingir, Bilecik’te belgeli çilingir hizmeti sunan firma olarak il merkezi ve çevre ilçelerinde ev,oto ve kasa açma hizmeti,anahtar yapımı, immobilizer (çipli) otomobil anahtar yapımı, her türlü otomobil, garaj, bariyer ve uzaktan kumandaları yapım hizmetini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.
Evinizde, iş yerinizde veya arabanızda meydana gelebilecek anahtar kırılması, kapı kilitlerinin bozulması, kapının arkasında anahtar kalması gibi durumlarda çilingir hizmeti almak istiyorsanız doğru adresiniz Bilecik Anahtar.
Bilecik Çilingir, anahtar ve kilit ile ilgili tüm sorunlarımızda haftanın 7 günü 24 saat boyunca çözüm üretiyor.
Binanızın giriş kapısına garantili hidrolik montajı yapıyoruz.Bina giriş kapınıza garantili tirajlı veya otomat montajı,bina giriş kapınıza garantili kartlı ve şifreli geçiş sistemi,daire kapınıza hırsızlığa karşı yüksek güvenlikli barel montajı,daire kapınıza yüksek güvenlikli alarmlı barel montajı,evinizdeki pencerelere çocuk kilidi ve montajı yapılmaktadır.
Tüm otomobillerinizin kapısı zarar vermeden açan Bilecik Çilingir kaybettiğiniz yedek anahtarı, immobilizerli dahi olsa yenisini kopyalama yönetemiyle çoğaltabiliyor. Eskiyen otomobil kumandalarınız dilerseniz orjinal kabıyla birlikte yenisiyle değiştiriliyor veya kumadanızın eskiyen yada kırılan tuşları yenisiyle değiştirilerek tamiri yapılıyor. Kırılan oto anahtarınızı kontakta mı kaldı? Bilecik Çilingir kontakta kalan anahtarınızı çıkarıp yenisini yapıp size teslim ediyor. Otomobilinizin anahtarı mı kayboldu? Bilecik Oto Anahtar Kopyalama hizmeti ile anahtarınızı sıfırdan orjinal olarak yapıp teslim ediyor. Aracınızın bozulan kontaklarının tamiri yapılır yada yenisi ile değiştiriliyor.Araç kapı kilitleriniz tamir ediliyor.Tüm marka model elektrikli ve benzinli motorlarınızın kontak ve depo anahtarlarının kopyası yapılıyor. Tüm çipli ve mıknatıslı motor anahtarlarının kopyası yapılıyor.
Ayrıca Bilecik merkezi dışında, Osmaneli, Pazaryeri, Bozüyük, Gölpazarı, Yenipazar ilçeleri ile Vezirhan ve Bayırköy beldelerinde de tüm hizmetlerini sunuyor.
Bilecik Çilingir mağazamızda ise her çeşit barel, asma kilit , oda kilitleri, otel tipi kilitler, daire kapı numaraları,bisiklet kilitleri, sılot anahtar, cam kapı kilitleri dolap, çekmece ve posta kutusu kilitleri, sustalı kumanda,bariyer kumandaları, garaj kumandaları, tüm kumandaların pil çeşitleri sizlere sunuluyor.Ayrıca değişim işlemleri de yapılıyor.
İş yerlerinizdeki önemli odalarınıza kartlı yada parmak izli geçiş sisteminin montajı da Bilecik Çilingir tarafından yapılıyor.
BİLECİK ÇİLİNGİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Gazipaşa Mh. Dedeoğlu Cd. No:49 BİLECİK
Telefon: 0228 210 01 31
0228 210 01 32
Gsm: 0532 734 37 48

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.