Yapı Kredi Bankası Hgs Geçiş Kampanyası

HGS büyükşehirlere girişlerde otoyollardan geçiş için alınan ve arabalı feribot iskelelerinde de geçerli olan bir geçiş sistemidir. Kuponlu ve biletli geçiş sistemlerinin kaldırılması ile birlikte hızlı bir şekilde geçiş yapılması sağlanan HGS sistemi ile birlikte özellikle İstanbul şehrinde trafik problemi rahatlatılmaktadır. PTT kurumundan alınan HGS kartların Yapı Kredi Bankası tarafınca uygulanan kampanyasına katılım sağlamak da banka müşterileri için mümkündür.
Yapı Kredi Bankasının HGS Kampanyası
Bankanın vermiş olduğu kampanya dahilinde Eskişehir-Tavşanlı hattında kullanılacak HGS sistemi ile birlikte ucuz geçiş sağlanabilir. İDO seferlerinin İstanbul tabanlı bazı seferlerinde bu kampanyadan yararlanabilmek mümkündür. Osman Gazi Köprüsü, İstanbul, İzmir ve Bursa oto yollarındaki geçiş yerlerinde Yapı Kredi kampanyası dahilinde ucuz geçiş sağlanabilir.
Yapı Kredi Bankası HGS Kampanya Başvurusu
Bu kampanyadan yararlanabilmek için bankaya başvuru yapılması gerekir. Başvurular ilk olarak internet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden gerçekleşebilir. Bankada hesabı olan ya da kredi kartı açtırmış olan müşterinin internet bankacılığı üzerinden yapacağı giriş ile birlikte HGS başvurusu yapması yeterli olacaktır. Telefon bankacılığı üzerinden yapılacak olan başvuru için de banka hesabı ya da kredi kartının olması gerekir.
444 0 444 hatlı numara aranarak müşteri temsilcisine HGS talebinde bulunulabilir. Başvuru işlemleri için bir diğer yöntem ise Yapı Kredi şubesine giderek bizzat satış yetkilisinden HGS talebinde bulunmaktır. Başvuru sırasında kişinin araç ruhsatını ve hesap bilgilerini yanında bulundurması gerekir. Son yöntem ise SMS yöntemi olup HGS yazılarak T.C. kimlik numarası ile birlikte 4454 hattına kısa mesaj atılabilir. Kısa mesaj işleminden sonra banka tarafından müşteriye geri dönüş sağlanır.
HGS Hesap Bakiyesi Sorgulama
Yapı Kredi bankası üzerinden alınacak olan HGS işleminin hesap bakiyesinin sorgulanması için birbirinden farklı işlemler mevcuttur. E-Türkiye sistemi üzerinden hesap bakiyesi sorgulama işlemi yapılabileceği gibi mobil imza ile, T.C. kimlik numarası ile ve banka hesabı ile de sorgulama yapılabilir. Yapı Kredi bankası HGS üzerinden verdiği kampanya dahilinde müşterilerine bu alanda da finansal destek sağlar.
Ayrıca lucifer 3. sezon 15. bölüm izlemeniz içinde detaylı bir konu hazırlamayı düşünüyoruz. Bunun için bizleri takipte kalın lütfen.
 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.