En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartları bireylerin günlük ihtiyaçlarını ya da aciliyet gerektiren ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına nakit paranın yerini tutan bir ödeme yöntemi olarak görülebilir. Günlük yaşam içerisinde aciliyet durumunda kişilerin nakitlerinin bulunmaması ve ihtiyaç kredilerinin hemen çıkmaması durumunda bireyler kredi kartı açtırma yoluna başvururlar. Bankaların kredi kartlarını 1 gün içerisinde çıkartmaları da bireylerin ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli bir etken olarak rol oynar.
Garanti Bankası Kredi Kartı Alımı
Türkiye’de en fazla kredi kartı kullandıran bankaların en başında Garanti Bankası gelir. Bunun nedeni ise hem hızlı bir şekilde kredi kartının çıkartılması hem de bonus özellikli kredi kartları ile birlikte bireylerin yapmış olduğu alışverişlerde bedava para puan kazandırmasıdır. Garanti Bankası’ndan kredi kartı alabilmek için şubeye gidilebilir ya da internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapılarak kart şubeye geldiği zaman gidip alınabilir. Garanti Bankası kredi kartı talebinde bulunabilmek için birey 444 0 333 hatlı müşteri hizmetleri numarasını da arayabilir.
İş Bankası Kredi Kartı Alımı
Hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartı çıkartan bankalardan bir tanesi de İş Bankası’dır. Maximum özelliğine sahip olan İş Bankası kredi kartları birbirinden çeşitli avantajları da müşterisine sunar. Kredi kartı başvurusunu birey kendisine yakın olan bir İş Bankası şubesinden gerçekleştirebileceği gibi 0850 724 0 724 hatlı numarayı arayarak da kart talebinde bulunabilir. Bireyin kredi kartı şubeye geldiği zaman irtibata geçilerek şubeden kartı alması talep edilir.
Yapıkredi Bankası Kredi Kartı Alımı
Kredi kartı konusunda çeşitli imkanları ile birlikte müşterilerine ayrıcalık tanıyan bankalardan bir tanesi de Yapıkredi Bankası’dır. Kredi kartı hususunda Türkiye’de hizmet veren bankalar arasında lider konumda olan Yapıkredi Bankası’ndan SMS yöntemi ile beraber kart başvurusu yapmak mümkündür. Birey istediği kartın adını boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını yazarak 4421’e kısa mesaj atabilir. Bu mesaj sonrasında bireyin kredi kartı talebi sisteme alınarak ikametgahına en yakın olan şubeye kartın gönderimi sağlanır. Bunun yanı sıra şubeye gidilerek ya da müşteri hizmetleri aranarak da kart talebinde bulunulabilir.
 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.